Вертикальні напівпогружні хімічні насоси серії IM

Вертикальні напівпогружні хімічні насоси серії IM


Призначенням приладів даної категорії є швидке відкачування рідких речовин, при якому показник витрати варіюється в діапазоні 16-55 м3 протягом 1 години. Встановлюються в ємність шляхом занурення всередину. Монтаж стаціонарний. Робота вертикальних напівзаглибних хімічних насосів здійснюється завдяки електричному мотору, який має прямий привід.

Головні переваги вертикальних напівпогружні насосів IM

  • Ключова характеристика насосів - підвищені показники продуктивності.
  • Для виготовлення використані високоміцні матеріали - полівінілденфторід, поліпропілен, які забезпечують тривалий термін експлуатації насосів.
  • відсутність внутрішнього торцевого ущільнення, схильного до швидкого зносу, запобігає витоку перекачуються речовин і забезпечує збір пролитих рідин в спеціальну ємність.
  • завдяки відкритому робочого колеса можна безперервно перекачувати дуже брудні рідкі речовини, видима в'язкість яких складає не більше 500 сР (температура - не більше 20 градусів), а в складі є з невеликі зважені тверді включення.
  • двигун можна замінити, не проводячи демонтаж насоса з системи, втулки і підшипники також легко витягуються і змінюються на нові.
  • максимальна довжина становить 1 250 мм.

Завдяки наявності двох варіацій вертикальних напівзаглибних хімічних насосів, виконаних з поліпропілену і поливинилденфторида, кожен майбутній користувач має можливість вибрати модель, яка буде оптимальною для даної рідини і умов навколишнього середовища (зокрема, температурних показників).

Фахівці нашої компанії при необхідності нададуть вам безкоштовну консультацію з питань вибору пристрою. Телефонуйте або залишайте заявку онлайн - ваша покупка буде доставлена ​​в будь-який регіон країни оперативно.