Відцентрові хімічні насоси серії MB горизонтального типу

Відцентрові насоси серії MB горизонтального типу


Горизонтальні відцентрові хімічні насоси для кислот і лугів продуктивністю від 6 до 75 м3/год, напором 38 м.

Один з найпоширеніших перекачувальних агрегатів - це відцентровий насос. Цей вид оснащення широко застосовується в системах водопостачання, вентиляції, в теплоенергетиці, в авіаційній техніці, в хімічній промисловості. Відцентрові агрегати дають можливість транспортувати сильно забруднені, агресивні і корозійні середовища.

У каталозі представлені відцентрові хімічні насоси категорії MB горизонтального типу. Відцентрові хімічні насоси серії MB виконані з тефлону, посиленого скловолокном, і призначені для ефективного відкачування рідини при витраті від 5 до 55 м3/год. Завдяки високій хімостійкості  дані насоси активно застосовуються на різних виробництвах. З їх допомогою переміщають: їдучі  складові, газовмістні  речовини, кислоти, нафтопродукти, розчинники, суспензії і в'язкі середовища.

Переваги конструкції

Відцентрові хімічні насоси категорії MB, орієнтовані на хімічні підприємства, складаються з міцного корпусу, двигуна і робочого колеса, яке утворює єдине ціле з електродвигуном і валом. Вісь обертання робочого колеса розташована в горизонтальному напрямку. Обертаючись із заданою швидкістю, колесо створює відцентрову силу і забезпечує всмоктування середовища, що транспортується, яка може подаватися з стаціонарної ємності.

Особливості конструкції:

  • відсутність зварних швів;
  • висока всмоктуваність;
  • корозійна стійкість проточної частини;
  • запчастини недорогі і доступні;
  • доцільно використовувати при великій подачі і низькому напорі речовини;
  • можна перекачувати рідини, що містять не занадто великі тверді частинки;
  • завдяки плавному ходу система захищена від пошкоджень.

Завдяки можливості вибору матеріалу, з якого виготовлена ​​проточна частина, є можливість підібрати агрегат під конкретну ціль виробництва.