Діафрагмові насоси BOXER

Діафрагмові мембранні насоси серії BOXER для в'язких середовищ


Промислові діафрагмові мембранні насоси використовуються для перекачування абразивних і високов'язких рідин. Робота агрегату заснована на зворотно-поступальному русі мембрани, що є головним робочим органом.

У даному розділі представлені діафрагменні мембранні насоси BOXER з пневмоприводом від фірми DEBEM. Ці багатоцільові універсальні агрегати, і їх можна використовувати в багатьох сферах виробництва: в машинобудуванні, в паперовій та хімічної промисловості, для очищення води і перекачування фарб і т.д.

Переваги насосів BOXER

Насоси BOXER відповідають найсуворішим вимогам, що пред'являються до подібного обладнання. Принцип дії наступний: при запуску механізму шток вигинає мембрану в протилежну сторону від стінки камери, тим самим збільшуючи її корисний об'єм. За рахунок цієї дії в робочій камері утворюється вакуум і виникає тиск, під дією якого в неї надходить перекачується середу. Коли мембрана здійснює зворотний рух - рідина виштовхується назовні.

До переваг даних механізмів можна віднести наступне:

  • проста і надійна конструкція без редуктора, двигуна і деталей, що обертаються;
  • має компактні розміри і невелику вагу;
  • обслуговувати насос можна без демонтажу з лінії;
  • конструкція не передбачає підшипників і ущільнень, що виключає можливість протікання;
  • мембрани мають тривалий експлуатаційний термін, завдяки чому їх використання вигідно з економічної точки зору;
  • безнапірний режим роботи;
  • не потрібен запобіжний клапан;
  • можливість роботи «всуху» без пошкодження частин агрегату.

Широкий вибір матеріалів виконання частин агрегату дозволяє забезпечити повну хімічну сумісність проточної частини з рідиною, що перекачується.

Великий вибір обладнання від провідних виробників

Компанія «ВІКАКВА» пропонує широкий спектр насосного обладнання DEBEM за вигідними цінами. Для вибору відповідного варіанту можна звернутися до співробітників компанії за телефонами, вказаними на сайті. Все обладнання сертифіковане у відповідності з системою ГОСТ і відповідає високим стандартам якості.