Герметичні насоси з магнітною муфтою - DM

Герметичні насоси DM з магнітною муфтою


Горизонтальні насоси з магнітною муфтою для кислот і лугів продуктивністю від 5 до 35 м3/год, напором 24 м.

Це насоси, призначення яких полягає в перекачуванні схильних до займання, токсичних, надають корозійний вплив рідин, а також таких, у складі яких містяться дрібні частинки.

Герметичні насоси з магнітною муфтою Debem DM (Італія) можуть перекачувати хімічні активні рідини, не допускаючи навіть найменших витоків. Всього в лінійці представлені 4 типорозміру: DM 06, DM 10, DM 15, DM 30.

Принцип роботи насосів

Пристрій приводиться в рух завдяки магнітів. Той з них, який розміщений на валу, називається зовнішнім. Його функція - передача руху магніту, розташованих у межах і вмонтованому в конструкцію герметично ізольованого робочого колеса. Так як робоче колесо не закріплено на валу пристрою, немає і ущільнень, «мінусом» яких, як показує практика, є швидкий знос і необхідність частої заміни. У структурі головки насоса є кілька елементів. Така конструкція є запорукою більш спрощеного техобслуговування приладу.

Герметичні насоси з магнітною муфтою - DM

Якими перевагами володіють пристрої?

До основних переваг насосів з магнітними муфтами прийнято зараховувати:

  • нульовий ризик протікання завдяки відсутності ущільнень;
  • високий ступінь безпеки в роботі з агресивними рідкими речовинами;
  • високоміцні матеріали, використані для виготовлення приладів (полівінілінденфторід, поліпропілен);
  • високу максимальну робочу температуру (80 і 90 градусів в залежності від матеріалу);
  • відсутність зварних з'єднань;
  • здатність розвивати натиск в діапазоні 1,5-32 м;
  • високі показники продуктивності (32-1000 л за хвилину).

Специфічна риса приладів - неможливість роботи «всуху». Якщо їх використовувати для перекачування забруднених рідких речовин, вони можуть передчасно вийти з ладу. Але «плюс» насосів в тому, що комплектуючі до них відносно дешеві.

На даній сторінці нашого каталогу ви зможете ознайомитися з асортиментом герметичних насосів торгової марки DEBEM і вибрати відповідну для ваших умов модель. Телефонуйте нам - і наші консультанти допоможуть зорієнтуватися в технічних характеристиках і дадуть відповідь на додаткові питання.