Перистальтичні насоси - MP

Перистальтичні насоси

 

Перистальтичний насос є пристроєм, призначеним для перекачування рідин, що мають високу в'язкість, велику щільність і широкий температурний діапазон, що містять тверді частинки, волокна і грудки, які є хімічно активними і схильними до руйнування при механічному впливі.

 

Принцип роботи приладу полягає в наступному алгоритмі:

 

1. Завдяки еластичній трубці (володіє властивістю відновлювати свою первинну форму після того, як по ній пройдуть притискні ролики) відбувається всмоктування перекачується речовини. Внутрішньо простір збільшується, виникає розрядження, і рідина починає надходити всередину трубки.

2. Речовина проходить по трубці в напрямку, в якому обертається ротор.

3. За допомогою роликів рідина виштовхується з неї.

 

Перистальтичні насоси знайшли широке застосування в сільському господарстві, рослинництві, деревообробці, целюлозно-паперової, хімічної промисловості, будівництві, очистці води, обробці поверхонь, виробництві кераміки, техніки, в роботі АЕС.

 

Переваги пристроїв

 

Простота експлуатації, висока продуктивність і надійність перистальтичних насосів є результатом:

• застосування шлангів NORTON, які не схильні до закупорки;

• використання литого алюмінію для виготовлення корпусу і фарби, яка містить епоксидні смоли, для його фінішної обробки;

• установки притискних роликів, виконаних з анодованого алюмінію;

• чітко дотриманих параметрів підшипників і осі;

• виключення зворотного руху перекачуваної речовини і «сифона».

 

У каталозі нашої компанії ви зможете знайти всі моделі перистальтичних насосів від виробника DEBEM. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці: демократичні ціни без накруток, оперативну доставку, безкоштовні консультації кваліфікованими фахівцями. Звертайтеся до нас за телефоном або залишайте заявки онлайн.