Перистальтичні насоси MP

Перистальтичні шлангові насоси


Перистальтичний насос є пристроєм, призначеним для перекачування рідин, що мають високу в'язкість, велику щільність і широкий температурний діапазон, що містять тверді частинки, волокна і грудки, які є хімічно активними і схильними до руйнування при механічному впливі.

Принцип роботи приладу полягає в наступному алгоритмі:

  1. Завдяки еластичній трубці (володіє властивістю відновлювати свою первинну форму після того, як по ній пройдуть притискні ролики) відбувається всмоктування перекачується речовини. Внутрішньо простір збільшується, виникає розрядження, і рідина починає надходити всередину трубки.
  2. Речовина проходить по трубці в напрямку, в якому обертається ротор.
  3. За допомогою роликів рідина виштовхується з неї.

Перистальтичні насоси знайшли широке застосування в сільському господарстві, рослинництві, деревообробці, целюлозно-паперової, хімічної промисловості, будівництві, очистці води, обробці поверхонь, виробництві кераміки, техніки, в роботі АЕС.

Переваги пристроїв

Простота експлуатації, висока продуктивність і надійність перистальтичних насосів є результатом:

  • застосування шлангів NORTON, які не схильні до закупорки;
  • використання литого алюмінію для виготовлення корпусу і фарби, яка містить епоксидні смоли, для його фінішної обробки;
  • установки притискних роликів, виконаних з анодованого алюмінію;
  • чітко дотриманих параметрів підшипників і осі;
  • виключення зворотного руху перекачуваної речовини і «сифона».

У каталозі нашої компанії ви зможете знайти всі моделі перистальтичних насосів від виробника DEBEM. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці: демократичні ціни без накруток, оперативну доставку, безкоштовні консультації кваліфікованими фахівцями. Звертайтеся до нас за телефоном або залишайте заявки онлайн.