Пневматичні мембранні насоси

Мембранні пневматичні насоси BOXER


Пневматичний мембранний насос BOXER для перекачування в'язких, агресивних, абразивних рідин, фарб, лаків, розчинників, клеїв, шламів, продуктів харчування, і інше.

Переваги пневматичних мембранних насосів BOXER

  • Діафрагмовий насос може працювати при сухому ході, висота сухого всмоктування до 4-5 м.
  • Перекачує дуже в'язкі речовини (до 50000 cPs).
  • Вибухозахищений.
  • Пневматичний мембранний насос - це можливість зробити роботу з агресивними, в'язкими, легкозаймистими та абразивними речовинами.

Робота агрегату заснована на зворотно-поступальному русі мембрани, що є головним робочим органом.

У даному розділі представлені діафрагменні мембранні насоси BOXER з пневмоприводом від фірми DEBEM.

Принцип дії наступний: при запуску механізму шток вигинає мембрану в протилежну сторону від стінки камери, тим самим збільшуючи її корисний об'єм. За рахунок цієї дії в робочій камері утворюється вакуум і виникає тиск, під дією якого в неї надходить перекачується середу. Коли мембрана здійснює зворотний рух - рідина виштовхується назовні.

Широкий вибір матеріалів виконання частин агрегату дозволяє забезпечити повну хімічну сумісність проточної частини з рідиною, що перекачується.

Компанія «ВІКАКВА» пропонує широкий спектр насосного обладнання DEBEM за вигідними цінами. Для вибору відповідного варіанту можна звернутися до співробітників компанії за телефонами, вказаними на сайті. Все обладнання сертифіковане і відповідає високим стандартам якості EC.