Новини, статті

Станція знезараження

Застосування хлору для знезараження води, це один з найефективніших методів обробки. Основними речовинами використовують при знезараженні - Cl2, HClO OCl, NH23, і NHCL2. Хлор використовується в різних сферах обробки води, від питної води і закінчуючи басейнами. При застосуванні хлору у водопідготовці питної води, рівень хлору постійно потрібно контролювати, так як надлишок хлору придасть воді неприємний запах, смак, а при малій кількості внесення його приводить до неефективності знезараження.

Так як хлор зберігати на підприємствах у великих кількостях небезпечно, і використання хлору це вже застаріла технологія, якій на заміну прийшов - діоксид хлору. Діоксид хлору за своїми властивостями вибухонебезпечний, що перешкоджає його широкому поширенню і він має ряд недоліків, при застосуванні діоксиду, можуть утворитися хлорати і хлорити, вони не повинні перевищувати в питній воді - 0,2 мг/дм3.

Станція знезараження від компанії AQUA має в своєму складі:

  • Контролер;
  • Насос дозатор соленоїдного типу (який працює від зовнішнього сигналу 4-20 мА.);
  • Ємність;
  • Електроди pH, Cl;
  • Калібрувальні розчини;
  • Вугільний фільтр.

Станція знезараження компанії AQUA виготовлена ​​з якісних матеріалів, що забезпечує тривалу експлуатацію. Обладнання компанії AQUA це якісне обладнання, яке гарантує Вам надійність, високий рівень точності, тривалу експлуатацію и низьку вартість запчастин.

Для підбору станції знезараження, Ви можете зв’язатись із нашими консультантами за номерами телефонів, які вказані на нашому сайті.

Насос для знезараження

Соленоїдні дозуючі насоси

Соленоїдні дозуючі насоси

Контролери

Контролери