Новини, статті

Насос для перекачування шампуню

Мембранний насос для перекачування шампуню

Мембранний насос типу AODD (Air-Operated Double Diaphragm) — це різновид насоса, який використовується для перекачування різноманітних рідин, включаючи шампуні. Ці насоси працюють за допомогою стисненого повітря і мають два мембранні камери, які чергуються у своєму робочому циклі для забезпечення безперервного потоку рідини.

Принцип роботи AODD насоса

 1. Стиснене повітря: Стиснене повітря подається до одного повітряного розподілювача, які керують роботою мембран. Повітря переміщає мембрани, що створює перепад тиску, який змушує рідину переміщатися через насос.

 2. Мембрани: Насос має дві мембрани, які з'єднані між собою через вал. Коли одна мембрана рухається у робочу камеру, інша мембрана рухається у зворотному напрямку, витісняючи рідину з камери в систему трубопроводів.

 3. Клапанна система: Клапанна система забезпечує, щоб рідина рухалася в одному напрямку. Зворотні клапани відкриваються і закриваються під дією тиску, що запобігає зворотному потоку рідини.

Переваги мембранних AODD насосів для перекачування шампуню:

 1. Сумісність з в'язкими рідинами: AODD насоси чудово підходять для перекачування в'язких рідин, таких як шампунь. Вони можуть працювати з рідинами різної в'язкості.

 2. М'яке перекачування: Мембранні насоси забезпечують делікатне перекачування, що є важливим для продуктів, які можуть бути чутливими до механічних впливів.

 3. Самовсмоктування і сухий запуск: AODD насоси мають можливість самовсмоктування і можуть працювати у режимі сухого запуску без пошкодження насоса.

 4. Стійкість до корозії: Багато мембранних насосів виготовляються з матеріалів, стійких до корозії, що робить їх придатними для перекачування агресивних хімічних речовин, які можуть міститися у шампунях.

 5. Безпека: AODD насоси не використовують електрику, тому вони є безпечними для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах.

 6. Простота обслуговування: Завдяки простій конструкції, AODD насоси легко обслуговувати і ремонтувати.

Застосування

Мембранні насоси типу AODD використовуються в багатьох галузях, включаючи:

 • Косметична промисловість: Для перекачування шампунів, кондиціонерів, лосьйонів та інших в'язких продуктів.
 • Хімічна промисловість: Для роботи з агресивними хімічними речовинами.
 • Харчова промисловість: Для перекачування різних харчових продуктів, включаючи сиропи, соуси та інші в'язкі рідини.

Висновок

Мембранні насоси типу AODD є універсальними та ефективними рішеннями для перекачування в'язких і чутливих до механічного впливу рідин, таких як шампуні. Вони забезпечують надійність, ефективність та простоту в обслуговуванні, що робить їх незамінними в багатьох виробничих процесах.

BOXER 15

BOXER 15
до 17 л/хв

MICROBOXER

MICROBOXER
до 30 л/хв

MINIBOXER

MINIBOXER
до 50 л/хв

BOXER 50

BOXER 50
до 50 л/хв

BOXER 81

BOXER 81
до 100 л/хв

BOXER 100

BOXER 100
до 150 л/хв

BOXER 150

BOXER 150
до 220 л/хв

BOXER 251

BOXER 251
до 340 л/хв

BOXER 522

BOXER 522
до 650 л/хв

BOXER 502

BOXER 502
до 650 л/хв

BOXER 503 plastic

BOXER 503 plastic
до 900 л/хв

BOXER 503 metal

BOXER 503 metal
до 900 л/хв