Новини, статті

Насос для в'язких та абразивних рідин

Насос для перекачування в'язких та абразивних рідин серії BOXER

Насос для перекачування в'язких та абразивних рідин - це спеціалізовані насоси, призначене для переміщення рідин, які мають високу в'язкість або містять тверді частинки, які можуть спричиняти знос насоса.

Насоси для в'язких та абразивних рідин, зокрема пневматичні мембранні насоси, є ефективними і надійними засобами перекачування рідин, які мають високу в'язкість або містять абразивні частинки. Особливість пневматичних мембранних насосів полягає у їхній конструкції та принципі роботи.

Насос для перекачування в'язких та абразивних рідин серії BOXER

Основні характеристики пневматичних мембранних насосів для в'язких та абразивних рідин включають:

  • Пневматичний привід: Ці насоси працюють за допомогою стиснутого повітря, що подається в мембрану, що змушує її рухатися вгору і вниз. Цей принцип дозволяє їм ефективно перекачувати рідини безпеки.

  • Мембранна конструкція: Мембрана виконана з міцного матеріалу, такого як гума або термопластичний еластомер, що забезпечує високу стійкість до абразивних матеріалів і зносу.

  • Висока в'язкість рідин: Пневматичні мембранні насоси здатні перекачувати рідини з високою в'язкістю, такі як фарби, клеї, мастила та інші, без втрати ефективності.

  • Абразивостійкість: Їхні конструкції дозволяють їм перекачувати рідини, які містять абразивні частинки, без пошкодження або зносу мембрани.

  • Варіативність застосування: Ці насоси можуть бути використані в різноманітних галузях, включаючи хімічну промисловість, нафтогазову промисловість, фармацевтику, металургію та інші.

Пневматичні мембранні насоси є популярними вибором для перекачування в'язких та абразивних рідин завдяки їхній надійності, стійкості та універсальності застосування.

Насоси для перекачування в'язких та абразивних рідин

BOXER 15

BOXER 15
до 17 л/хв

MICROBOXER

MICROBOXER
до 30 л/хв

MINIBOXER

MINIBOXER
до 50 л/хв

BOXER 50

BOXER 50
до 50 л/хв

BOXER 81

BOXER 81
до 100 л/хв

BOXER 100

BOXER 100
до 150 л/хв

BOXER 150

BOXER 150
до 220 л/хв

BOXER 251

BOXER 251
до 340 л/хв

BOXER 522

BOXER 522
до 650 л/хв

BOXER 502

BOXER 502
до 650 л/хв

BOXER 503 plastic

BOXER 503 plastic
до 900 л/хв

BOXER 503 metal

BOXER 503 metal
до 900 л/хв