Новини, статті

Вихровий насос із нержавіючої сталі для пива, вина, води та браги

Вихревий насос з нержавіючої сталі 

Вихревий насос з нержавіючої сталі для пива, вина, води та браги - це тип насоса, спеціально розроблений для використання в харчовій промисловості, зокрема для перекачування напоїв, таких як пиво, вино, вода та брага. Ось деякі ключові особливості цього типу насоса:

  • Конструкція з нержавіючої сталі: Насос має корпус, ротор і інші частини, виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, яка є стійкою до корозії та харчових реагентів, що забезпечує безпечну та гігієнічну перекачку напоїв.
  • Вихреве перемішування: Вихревий насос використовує спеціальну конструкцію робочого колеса, що створює вихревий потік рідини, що допомагає уникнути турбуленції та зберігає дріжджові осади та інші тверді частинки у рідині.
  • Ефективність і гігієна: Цей тип насоса дозволяє ефективно та гігієнічно перекачувати напої без ризику забруднення або зміни смаку.
  • Спеціальні ущільнення: Насос може мати ущільнення, спеціально розроблені для запобігання просочування рідини під час роботи насоса.
  • Надійність та довговічність: Вихреві насоси зазвичай мають надійну конструкцію та довговічність, що робить їх ідеальними для використання у виробництві напоїв.

Цей тип насоса є незамінним елементом виробництва напоїв, забезпечуючи ефективну та безпечну перекачку рідини без втрати якості або гігієнічних проблем.

Вихровий насос із нержавіючої сталі для пива, вина, води та браги

Вихревий насос NOVAX 25 M

Вихревий насос NOVAX 25 M