Новини, статті

Торцеве ущільнення (сальник) на насос Ebara 3LM 32-200/4

Торцеве ущільнення Ebara

Підбір торцевого ущільнення (сальника) на насос Ebara 3LM 32-200/4.

  • Діаметр валу насоса 22мм.

Торцеве ущільнення (сальник) на насос Ebara 3LM 32-200/4

На насосі Ebara 3LM 32-200/4, який є частиною 3LM-серії насосів виробництва італійської компанії Ebara, використовується торцеве ущільнення 22mm, відоме також як сальник. Торцеве ущільнення є одним з ключових елементів насоса, який запобігає витоку робочої рідини (наприклад, води) з насосного корпусу та утримує робочий тиск.

Основна мета торцевого ущільнення - створення герметичного з'єднання між валом насоса і насосним корпусом, де проходить вал. Торцеве ущільнення складається з двох частин, які мають гладкі поверхні та здатні одна до одної прикладатися з невеликим зазором. Під дією рухомого вала та рідини (або іншої середовища) в зазор проникає тиск, що змушує ущільнення працювати.

Одна частина торцевого ущільнення закріплена на валу насоса, а інша - на корпусі насоса. Ці дві частини з'єднуються з допомогою пружини, яка створює достатній тиск між ними, щоб утримати рідину в середині і запобігти витоку на зовнішній стороні.

Загалом, торцеве ущільнення - це важлива деталь насоса, яка забезпечує його ефективну та безпечну роботу. Щоб забезпечити тривалий термін служби та уникнути витоку робочої рідини, важливо зберігати його в належному стані та регулярно перевіряти на відповідність.