Новини, статті

Автоматичний дозатор хлору для басейну

Автоматичний дозатор хлору для басейну Etatron POOL GUARD 3 PH/CL


Правильна обробка води у басейні є ключовим фактором для забезпечення чистоти та безпеки. Один з найважливіших аспектів цього процесу - правильний рівень хлору, який допомагає утримувати воду у басейні безпечною для купання. Щоб спростити процес дозування хлору та забезпечити його сталу концентрацію, компанія Etatron розробила автоматичний дозатор хлору для басейнів - Etatron POOL GUARD 3 PH/CL.

 1. Автоматичне регулювання рівня pH та хлору

Etatron POOL GUARD 3 PH/CL забезпечує не лише автоматичне дозування хлору, але й регулювання рівня pH у воді. Правильний рівень pH є важливим для комфорту та безпеки користування басейном. Цей автоматичний дозатор може вимірювати та контролювати як рівень хлору, так і pH, що дозволяє підтримувати оптимальні значення обох параметрів.

 1. Зручне програмування та експлуатація

Etatron POOL GUARD 3 PH/CL має інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні інтерфейс, який дозволяє легко налаштувати параметри дозування відповідно до потреб вашого басейну. Ви можете встановити режими роботи, залежно від розміру та типу басейну, а також налаштувати графіки дозування в залежності від часу доби. Це дозволяє вам максимально автоматизувати процес догляду за водою у басейні.

 1. Ефективне використання хлору

Etatron POOL GUARD 3 PH/CL дозволяє ефективно використовувати хлор, забезпечуючи оптимальну дозу води. Це дозволяє зменшити споживання хлору, що впливає на економію витрат і забезпечує більш тривалий термін експлуатації хлору.

 1. Моніторинг та дистанційне управління

Etatron POOL GUARD 3 PH/CL оснащений функцією моніторингу, яка дозволяє вам контролювати рівень хлору та pH у басейні в режимі реального часу. Ви можете відстежувати ці дані через мобільний додаток або інтерфейс веб-браузера, що надає зручність та доступність навіть здалеку. Крім того, ви можете налаштувати сповіщення або автоматичні повідомлення про потребу в додаткових хімічних дозах або ремонтних роботах.

Etatron POOL GUARD 3 PH/CL - це передовий автоматичний дозатор хлору для басейнів, який пропонує точну та стабільну дозування хлору та регулювання рівня pH. Завдяки його зручному програмуванню, експлуатації та інтелектуальним функціям безпеки, він полегшує процес догляду за водою у басейні, забезпечуючи чистоту, безпеку та комфорт для користувачів. Із Etatron POOL GUARD 3 PH/CL ви можете насолоджуватись своїм басейном без зайвих зусиль і переживань


Автоматичний дозатор хлору - це два насоси дозатори (на кислоту та хлор) поєдненні в станцію дозування реагентів в яку входить також датчики для виміру концентрації як рівня рН так і хлору. Автоматичний дозатор хлору для басейну допомагає очистити воду від забруднень та привести її у належний вигляд для повторного використання.

Насос дозатор для дозування коагулянту знищують хімічними реагентами навіть найменші забруднені частинки. Додавати ці реагенти можна самостійно (вручну) або використовуючи автоматичний дозатор. Станцію дозування для басейну можна використовувати як окремий пристрій, так і як частину повної системи подачі. Автоматичний дозатор хлору може працювати безперервно або з рівномірним дозуванням води хімічними речовинами.

Технічні характеристики:

 • В основі системи для басейнудозуючі насоси DLX PH-RX-CL/M з вбудованими контролерами рН/Rx/Cl (на вибір) і проточний амперометрический датчик вільного хлору SCLO 3 HYCHLOR.
 • Сигналізація за часом безперервного дозування, з подальшим відключенням дозуючих насосів.
 • Сигналізація датчика рівня або датчика потоку.
 • Налаштування аварійної сигналізації у розмірі граничної концентрацій рівнів рН/Cl (MIN/MAX).
 • Режими дозування: постійний ON/OFF і пропорційний PROP.
 • Установка гістерезису.
 • Продуктивність насосів: 1 л/год - 15 бар або 5 л/год - 7 бар.
 • Діапазони вимірювань: 0-14 рН; 0-5 ppm (мг/л).
 • Клас захисту (насосів): IP65.
 • Підтримка датчика потоку і датчика рівня реагенту.

Автоматичний дозатор хлору для басейну з амперометричним датчиком хлору SCLO3 HYCHLOR


Комплектація системи дозатора хлору для басейну

Система дезинфекції води POOL GUARD 3 PH/CL поставляється змонтованою на хімічно стійкій пластиковій панелі розміром 900х600х8мм, у повному комплекті, готовому до монтажу та пусконалагодження.

Автоматичний дозатор хлору для басейнуКомплектація системи дозатора хлору для басейну

Склад системи дозування POOL GUARD 3 PH/CL

 1. Монтажна панель розміром 450х600х8 мм – 1 прим.;
 2. Насос дозуючий DLX PH-RX-CL/M 5-7 230V (для показника pH) - 1 шт.;
 3. Насос дозуючий DLX PH-RX-CL/M 5-7 230V (для показника хлору Cl) - 1 шт;
 4. Датчик рівня реагенту з кабелем 2 м - 2 шт.;
 5. Датчик хлору SCLO 3 HYCHLOR + тримач датчиків із монтажним комплектом – 1 шт.;
 6. Затискна муфта електричного кабелю + кабель;
 7. Датчик рівня PH, довжина кабелю 0,5 м – 1 прим.;
 8. Кабель із адаптером для датчика хлору SCLO 3 (HYCHLOR) – 1шт.;
 9. Шланг байпасної лінії, 10х14, ПВХ (бухта - 10 м.п.) - 1шт.;
 10. Розчин для калібрування PH 9,55 мл – 1 шт.;
 11. Розчин для калібрування PH 7, 55 мл – 1 шт.;
 12. Перехід 3/8” на шланг 10х14 – 2 прим.;
 13. Шланг забору реагенту довжиною 2 м.п., 4х6, ПВХ – 2 шт.;
 14. Клапан забору реагенту – 2 шт.;
 15. Клапан упорскування реагенту 3/8” - 2 шт;
 16. Шланг скидання реагенту довжиною 2 м.п., 4х6, ПЕ – 2 шт.;
 17. Дюбель та гвинт кріплення панелі на стіну – 4 шт.;
 18. Комплект інструкцій з встановлення та обслуговування - 1шт.;

Рекомендована схема монтажу автоматичних систем дозування та контролю ETATRON для плавальних басейнів

Автоматичний дозатор хлору для басейну

УВАГА! Дана схема є принциповою. Для застосування даної схеми до реального об'єкту, необхідна розробка проекту водопідготовки плавального басейну.