Новини, статті

Причини, чому пневматичний мембранний насос більш універсальний, ніж звичайний відцентровий насос

Подвійні діафрагмові пневматичні насоси

Особлива конфігурація конструкції в поєднанні з простотою використання робить насос з подвійною діафрагмою одним із найбільш універсальних насосів для широкого спектру застосувань. Насоси діафрагмові пневматичні AODD відомі своєю універсальністю та здатністю витримувати найсуворіші умови та застосування. У цій публікації ми хочемо перерахувати п’ять причин, чому пневматичний мембранний насос AODD має кращі характеристики універсальності, ніж звичайний відцентровий насос.

Причини, чому пневматичний мембранний насос більш універсальний, ніж звичайний відцентровий насос

Які причини більшої універсальності пневматичних насосів AODD?

 1. Різноманітність рідин.

  Загалом насоси діафрагмові пневматичні AODD можна застосовувати для більшої кількості рідин, ніж відцентрові насоси, які краще підходять для транспортування чистіших рідин. З іншого боку, насоси діафрагмові пневматичні AODD більше підходять для транспортування в’язких рідин, навантажених твердими речовинами та чутливих до зсуву, таких як: фарби, харчові продукти, глиняний шлам і мило або миючі засоби.

 2. Різні сфери діяльності

  У порівнянні зі звичайними відцентровими насосами, менш гнучкими з точки зору адаптації, насоси діафрагмові пневматичні AODD мають змінний робочий діапазон, який можна регулювати, змінюючи тиск повітря за допомогою простого клапана. Таким чином можна вибрати криву напору для певного застосування або процесу.

 3. Функціональність самовсмоктування

  На відміну від звичайних відцентрових насосів, які не є самовсмоктуючими, насоси діафрагмові пневматичні AODD є самовсмоктувальними й не потребують наявності рідини перед запуском. Конструкція насосів AODD така, що вони створюють вакуум, який дозволяє атмосферному тиску проштовхувати рідину у всмоктувальний отвір насоса.

 4. Сухий хід

  Робота відцентрового насоса без рідини може бути шкідливою для більшості моделей насосів. Компоненти відцентрового насоса можуть зношуватися або перегріватися, якщо вони не виготовлені з матеріалів, призначених для сухої роботи. У більшості випадків суха робота насоса AODD не є проблемою, оскільки їх конструктивні особливості роблять їх придатними для безпечної сухої роботи без ризику перегріву.

 5. Портативність

  Як відцентрові насоси, так і насоси діафрагмові пневматичні AODD можна підготувати для легкого транспортування. Наприклад, самовсмоктувальні відцентрові насоси часто поєднуються з газовим або дизельним двигуном і розташовуються на рамі для перенесення. З іншого боку, двомембранні насоси, завдяки своїм габаритним характеристикам, легко переміщуються з однієї точки системи в іншу без спеціального обслуговування та монтажу.

Які причини більшої універсальності пневматичних насосів AODD?

Зв’яжіться з компанією Debem, щоб знайти правильний пневматичний мембранний насос AODD для ваших потреб

Насоси DEBEM AODD забезпечують високу ефективність використання, зберігаючи умови довговічності та надійності. Debem пропонує широкий спектр моделей, які підходять для підтримки різноманітних додатків. Зв’яжіться з відділом продажів зараз, щоб знайти насосне рішення DEBEM, яке найкраще відповідає вашим експлуатаційним потребам.