Новини, статті

Сертифіковані насоси Debem ATEX

Debem — це компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві мембранних насосів, сертифікованих ATEX, тобто вони дотримуються директиви ATEX 2014/34/EU щодо поводження з обладнанням, придатним для використання у вибухонебезпечних середовищах. У цій статті, окрім огляду сертифікації ATEX, ми розглянемо основні причини, чому багато компаній використовують діафрагмові насоси ATEX.

Вибухонебезпечний ризик у промислових секторах.

Багато галузей промисловості характеризуються високими ризиками, які можуть завдати шкоди навколишньому середовищу або здоров'ю працівників. Однією з основних небезпек є небезпека вибуху, яка характеризує багато виробничих процесів: від хімічної та фармацевтичної промисловості до гірничодобувної галузі, від вуглеводневої галузі до лакофарбової промисловості. У цих секторах важливо запобігати небезпеці вибуху, викликаної навіть ненавмисними явищами, такими як: електричні іскри, електростатичні заряди, полум'я або гарячі гази, електромагнітні хвилі, перегріті поверхні або хімічні тригери. Якщо виробничі процеси піддаються таким типам небезпек, компанії вкрай необхідно прийняти процедури та використовувати обладнання, яке може мінімізувати кожен випадок небезпеки.

Сертифіковані насоси Debem ATEX

Директиви ATEX щодо регулювання небезпеки вибухонебезпечних речовин.

Європейський Союз прийняв дві директиви для регулювання всіх заходів, спрямованих на підтримку здоров’я та безпеки у потенційно вибухонебезпечних середовищах.

  • Директива ATEX 99/92/EC: класифікує зони відповідно до наявності «вибухонебезпечної атмосфери» та вказує критерії, за якими промислові вироби можуть використовуватися в цих зонах. Директива також встановлює мінімальні вимоги щодо здоров’я та безпеки на робочих місцях із потенційно вибухонебезпечною атмосферою.
  • Директива 2014/34/ЄС: вимагає від виробників обладнання, що використовується у потенційно вибухонебезпечних середовищах, прийняти сертифікацію для використовуваних продуктів і обладнання.

Правила ATEX суворо класифікують продукти, зони, сектори та зони відповідно до змінної шкали небезпеки, встановлюючи точні правила проектування та конструкції для електричного або механічного обладнання, що використовується у небезпечних зонах. Метою Директиви є усунення або запобігання створенню небезпечних тригерів, здатних спричинити вибухи.

Чому сертифіковані насоси ATEX важливі для корпоративної безпеки?

Як ми бачили в багатьох галузях промисловості, випадки можуть статися, навіть ненавмисно, коли певні порції легкозаймистих або окисних речовин вступають у контакт і за наявності тригера викликають горіння або вибух. Все обладнання (включно з мембранними насосами), яке використовується в таких типах атмосфери, має мати сертифікат ATEX відповідно до запропонованого ступеня захисту. Сертифікація ATEX розрізняє ризики відповідно до природи вибухонебезпечного продукту (група газу або групи пилу) і його температури займання (клас).

Вживайте всіх заходів безпеки з насосами DEBEM ATEX.

Насос із подвійною діафрагмою, що відповідає вимогам ATEX, є важливим вибором, якщо ви хочете безпечно працювати в зонах, де існує ризик вибуху. Пневматичні насоси серії CUBIC, BOXER, RC, FULLFLOW і пневматичні демпфери пульсацій серії EQUAFLUX є продуктами, сертифікованими ATEX, і виготовляються у вибухозахищеному виконанні на стандартному рівні для використання в ZONE 2 і ZONE 22 (наявність легкозаймистий газ і пил) і за запитом для використання в ЗОНАХ 1 і ЗОНАХ 21.

BOXER 15

BOXER 15
17 л/хв.

MICROBOXER

MICROBOXER
30 л/хв.

MINIBOXER

MINIBOXER
50 л/хв.

BOXER 50

BOXER 50
50 л/хв.

BOXER 81

BOXER 81
100 л/хв.

BOXER 100

BOXER 100
150 л/хв.

BOXER 150

BOXER 150
220 л/хв.

BOXER 251

BOXER 251
340 л/хв.

BOXER 522

BOXER 522
650 л/хв.

BOXER 502

BOXER 502
650 л/хв.

BOXER 503 plastic

BOXER 503 plastic
900 л/хв.

BOXER 503 metal

BOXER 503 metal
900 л/хв.