Новини, статті

Система контролю показника діоксиду хлору у воді

Контроль діоксиду у воді

Система контролю показника діоксиду хлору у воді - це важлива частина водопостачальних систем та систем очищення води. Діоксид хлору (ClO2) використовується як антисептик та дезінфікуючий агент для знищення бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів у воді. Контроль за рівнем діоксиду хлору в системі допомагає забезпечити ефективну дезінфекцію та зберігання якості води.

Основні компоненти системи контролю діоксиду хлору включають:

  • Дозувальне обладнання: Це обладнання відповідає за точне додавання діоксиду хлору до води. Зазвичай використовують насоси дозатори соленоїдного типу.
  • Датчики та аналізатори: Система має датчики, які вимірюють концентрацію діоксиду хлору у воді. Ці дані передаються до аналізатора, який визначає, чи потрібно регулювати додавання діоксиду хлору насосом дозатором.
  • Контрольна система: Ця система автоматично регулює додавання діоксиду хлору в залежності від замірів, проведених датчиком. Якщо рівень діоксиду хлору занадто низький, система може автоматично збільшити додавання для забезпечення ефективної дезінфекції.
  • Запис і моніторинг даних: Система зазвичай здатна записувати дані про рівні діоксиду хлору відповідно до часу, щоб вони могли бути перевірені, а також для створення звітів для регуляторних органів.
  • Технічне обслуговування: Система вимагає регулярного технічного обслуговування та калібрування, щоб забезпечити її надійну роботу.

Контроль рівнів діоксиду хлору у воді є ключовим завданням для забезпечення якості та безпеки водопостачання. Ця система допомагає запобігти виникненню захворювань, передаючи воду, яка відповідає вимогам стандартів якості води.


Система контролю показника діоксиду хлору у воді


Найменування Артикул
Система контролю діоксиду хлору DCL, 0-2 ppm або 0-20 ppm DCL02
Система контролю діоксиду хлору DCL, 0-2 ppm або 0-20 ppm (ПАВ) DCL020