Новини, статті

Торцеве ущільнення валу до насосів Grundfos

Торцеве ущільнення Grundfos

Торцеве ущільнення валу є важливою складовою для насосів Grundfos. Воно використовується для запобігання витоку рідини або газу з насосного обладнання через з'єднання вала з насосом.

Торцеве ущільнення має декілька функцій:

  • Запобігання витоку: Основна функція торцевого ущільнення полягає в запобіганні витоку рідини або газу з насоса. Це допомагає підтримувати ефективність роботи насоса і уникнути втрати робочої рідини.

  • Запобігання забруднення: Торцеве ущільнення також відіграє роль у запобіганні забрудненню робочої рідини зовнішніми домішками або середовищем.

  • Підтримання тиску: Воно допомагає підтримувати внутрішній тиск робочої рідини в насосі.

  • Тепловий контроль: Торцеве ущільнення також може відводити тепло, яке утворюється під час тертя, що допомагає уникнути перегріву.

У насосах Grundfos торцеві ущільнення виготовляються з високоякісних матеріалів, які мають високу стійкість до зносу і корозії. Це дозволяє досягти довговічності та надійності роботи насосів в різних умовах експлуатації.


Правильний підбір торцевого ущільнення - це вірний хімічний підбір матеріалів пар тертя і гуми.

Торцеве ущільнення валу до насосів Grundfos мають різне виконання і різні матеріали - HQQE, HQQV, CVBE, CVBV, AQQV, AQQE, KUBV, HUUE, BAQE, GQQE, AUUE, RUUE, BUBE, HQQE, HQQV, BAQE, BUBE, BBUE, BQQE , GQQE LP, BUUE, BUUV, CVBE, CVBV, BQQV, BUBE, BQQE.

Найбільш популярними є торцеві ущільнення HQQE і BAQE, які найчастіше використовуються в системах каналізації, водопостачання і нафтопроводах.

Торцеві механічні ущільнення вала до насосів Grundfos

Типи торцевих ущільнень вала GRUNDFOS

Типи торцевих ущільнень вала GRUNDFOS

Торцеве ущільнення валу до насосів Grundfos

Огляд стійкості еластомерів до температур і хімічного впливу

Огляд стійкості еластомерів до температур і хімічного впливу