Новини, статті

Насос для масла

Насос для масла - насосний агрегат призначений для перекачування (або дозування) масла і маслянистих речовин, як правило масло досить в'язка рідина, з перекачуванням якого не всі насоси впораються.

Для перекачування масла використовуються мембранні пневматичні насоси або перистальтичні шлангові насоси. Насос для масла повинен підбиратися з запасом по продуктивності, так як продуктивність, яка наведена на графіках показана на воді, а при перекачуванні олії або маслянистих речовин продуктивність впаде, в залежності від в'язкості речовин.

Мембранні пневматичні насоси можуть качати рідини в'язкості до 50000 cPs і температурою до +95 С, а мінімальна температура перекачування масла повинна складати + 3С.

Перистальтичні насоси можуть перекачувати рідини в'язкістю до 1200 cPs, максимальною температурою +60 С. Шланг який використовується в перистальтичних насосів має всі необхідні сертифікати для використання в харчовій промисловості.

Насос для масла використовується в харчовій, косметичній, фармацевтичній, автомобільній та інших сферах промисловості.
Пневматичні насоси (серія BOXER, SANIBOXER, FOODBOXER) у виконанні з нержавіючої сталі мають всі необхідні сертифікати для використання в харчовій промисловості (СЕС, FDA).

Пневматичні мембранні насоси від компанії DEBEM можуть використовуватися для перекачування рослинних і моторних масел.

Купити насос для олії від компанії ТОВ «ВІКАКВА» Ви зможете зв'язавшись з нашими менеджерами по електронній адресі vicaqua@ukr.net.

Насоси для масла

Мембранні пневматичні насоси BOXER

Мембранні пневматичні насоси BOXER
до 900 л/хв

Санітарний насос SANIBOXER 100

Санітарний насос SANIBOXER 100
до 120 л/хв

Харчові гігієнічні пневматичні насоси FOODBOXER

Харчові пневматичні насоси FOODBOXER
до 900 л/хв

Харчові перистальтичні насоси MP

Перистальтичні насоси MP
до 1076 л/год

Харчові шлангові насоси NP

Шлангові насоси NP
до 15 м3/год