Новини, статті

Насоси для дозування кислотних розчинів

Насоси для дозування кислотних розчинів - це дозуюче насосне обладнання, яке використовується для точного дозування кислот і кислотних розчинів різної концентрації, застосовуються як правило, насоси дозатори соленоїдного, мембранного, плунжерного типу і так само перистальтика.

Проточна частина дозувальних насосів для кислот і кислотних розчинів виготовляється тільки з хімічно стійких матеріалів (полімери або нержавіюча сталь), ущільнення із складних каучукових з'єднань.

Насоси дозатори повинні підбиратися в залежності від технічного завдання, важливо враховувати такі фактори як режим роботи, умови експлуатації і речовини яка буде дозуватись. Кожен раз підбір дозуючого обладнання відбувається індивідуально, так як припустимо для сірчаної кислоти підходить полівінілденфторид (PVDF) з ущільненнями Viton, а для соляної кислоти буде хорошим варіантом використовувати насос в поліпропіленовому виконанні або ПВХ, з ущільненнями Viton.

Такі підбори відбуваються за допомогою таблиць хімічної стійкості які надаються Постачальником насосів дозаторів.

Купити насоси для дозування кислотних розчинів або отримати консультацію в підборі насоса дозатора Ви зможете у компанії ТОВ «ВІКАКВА».

Насос для дозування кислотних розчинів

Соленоїдні дозуючі насоси

Соленоїдні дозуючі насоси

Перистальтичні насоси

Перистальтичні насоси

Плунжерні насоси

Плунжерні насоси

Мембранні моторні насоси

Мембранні моторні насоси